Lokalizacja

Mieszkaj tam, gdzie Blisko i Zielono

sąsiedztwo inwestycji Srebrzysta Polana

Srebrzysta Polana to miejsce do mieszkania z dala od zgiełku, ale z bardzo dobrym połączeniem ze stolicą. Inwestycja domów znajduje się w południowej części miasta w rejonie ulic Łąkowej, Piaskowej i Langiewicza. W najbliższym otoczeniu przeważa zabudowa jednorodzinna, w której panuje spokojny, podmiejski nastrój.

Lokalizacja Srebrzysta Polana - Naturalnie Mińsk Mazowiecki

Walorem mieszkania w Mińsku Mazowieckim jest przede wszystkim sąsiedztwo Warszawy (ok. 30 min drogi). Warto również nadmienić, że w pobliżu znajdują się kluczowe szlaki dla komunikacji krajowej i międzynarodowej

Inwestycja jest oddalona o ok. 6,5 km do trasy A2, co umożliwia swobodną komunikację z Warszawą. Również podróż koleją stanowi słuszną perspektywę, dla osób które chcą uniknąć korków. W odległości 1,5 km od inwestycji znajduje się stacja kolejowa.

Ponadto w okolicy występują bardzo atrakcyjne obszary przyrodnicze, przede wszystkim duże kompleksy leśne. Naturalne i nieskażone tereny idealnie nadają się do wypoczynku i rekreacji. Okoliczne szlaki biegowe i rowerowe z pewnością stwarzają wiele możliwości, do aktywnego spędzenia czasu wolnego.

W bliskim sąsiedztwie Srebrzystej Polany znajduje się:

  • Najstarsza ponad 350-letnia sosna na Mazowszu "Wszebora" - 1,5 km
  • Zabytkowy zespół pałacowo-parkowy "Park Dernałowiczów" - 1,9 km
  • Rezerwat Przyrody Bagno Pogorzel - 5 km
  • Góry Łańcuchowe - 5,2 km
  • Rezerwat Przyrody - Jedlina - 11 km
Edukacja
Restauracja
Sklep
Market
Siłownia
Komunikacja
Apteka
lokalizacja Srebrzysta Polana Mapa

W pobliżu Inwestycji znajdują się:

  • Liczne sklepy w promieniu 1 km: Kaufland i Biedronka, Lewiatan, RTV EURO AGD, Ziko Apteka
  • Stacja kolejowa Mińsk Mazowiecki - 1,5 km
  • Ośrodki sportowe: Stadion Miejski MOSiR - 1,9 km , Aquapark z Lodowiskiem - 2,4 km
  • Przedszkola, szkoły podstawowe i średnie

Mińsk Mazowiecki to miasto z sześćsetletnią tradycją, zachowaną w licznych zabytkach na tym terenie. Historia tego miejsca zostaje coraz częściej zasilana o nowoczesne budownictwo, które świadczy o efektywnym rozwoju miasta.

Mieszkańcy Mińska Mazowieckiego mają do dyspozycji rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, nie sposób również narzekać na ofertę gastronomiczną. Miasto zapewnia niezbędne potrzebydo prowadzenia dobrego standardu życia. Ponadto aktywnie wspiera rodziny poprzez zwiększanie miejsc w przedszkolach i żłobkach. 

Warto zwrócić uwagę, że Mińsk Mazowiecki odznacza się dużą aktywnością kulturalną i realizuje wiele ciekawych projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Władze miasta rozbudowują przede wszystkim zaplecze sportowo-rekreacyjne. Miasto niewątpliwie posiada zalety małego miasta, przy czym bliskość Warszawy, sprawia, że mieszkańcy mogą korzystać z możliwości jakie oferuje im stolica.

Logo Miasta Mińsk Mazowiecki

Kontakt
Czekamy na Ciebie
Biuro sprzedaży

Babka Tower, parter
al. Jana Pawła II 80 lok. 1
00-175 Warszawa

Pn-Pt: 10:00-18:00

Sob: 10:00-16:00

 

Wyślij formularz