O inwestycji

Nowoczesna Mozaika Domów

Inwestycja w Mińsku Mazowieckim

W południowej części Mińska Mazowieckiego, w dolinie rzeki Srebrnej powstaje nowoczesne osiedle domów w zabudowie mieszanej: wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. Inwestycja składa się z 32 budynków mieszkalnych.

Srebrzysta Polana to inwestycja domów, które będą realizować potrzeby małych i dużych rodzin. W ofercie znajdują się powierzchnie mieszkalne od 132 m2 do 260 m2

Bez wątpienia różnorodne projekty domów podarują przyszłym mieszkańcom wybór najlepszych rozwiązań, jak i stworzą ciekawą perspektywę mieszkania w oryginalnym osiedlu tuż obok Warszawy.

Projekt Inwestycji

Poprzez zaprojektowanie domów o różnych fasadach i wysokościach, osiedle będzie posiadało ciekawą, kaskadową ekspozycję architektoniczną. W wyniku przyszli mieszkańcy będą dysponować domami posiadającymi od jednej do trzech kondygnacji, z ostatnią zakamuflowaną w dachu. Warto zaznaczyć, że projekt zachowuje przy tym spójność estetyczną i w nowatorski sposób przyswaja tradycje polskich domów.

W inwestycji Srebrzysta Polana wszystkie domy zaplanowano na działce z przygotowaną infrastrukturą części wspólnych na osiedlu zamkniętym. Każdy z domów zostanie wydany w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie. W związku z tym części wspólne oraz układy poszczególnych mieszkań będą się odznaczać nowoczesnością i ergonomią użytkowania. Ponadto stylowa kolorystyka i oryginalna kubatura będą wyróżniać Srebrzystą Polanę na tle innych inwestycji mieszkaniowych.

Kilka słów o deweloperze

WAN S.A. to warszawska spółka deweloperska, działająca prężnie już od 25 lat w branży nieruchomości. Koncentruje się przede wszystkim na czterech segmentach: mieszkaniowym, biurowo-usługowym, magazynowym oraz rekreacyjnym.
Poprzednio realizowane projekty w pierwszej kolejności przeznaczone były na sprzedaż. Jednak w trakcie swej wieloletniej działalności, spółka stworzyła równolegle własny portfel nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych, przeznaczonych na wynajem, zlokalizowanych zarówno w Warszawie, Gdańsku, Płocku, jak i Krakowie, Łodzi, czy na Mazurach.

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów poglądowych. W związku z tym nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zmienione

Nowoczesna forma architektoniczna
Powierzchnia domów od 132 M2 do 260 M2
Funkcjonalny rozkład
zaprojektowanych
pomieszczeń
Domy z ogrodem
i przestronnymi tarasami
Sprawne połączenie
z trasą A2
Osadzenie dużej
ilości zieleni na terenie
inwestycji
Sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej
Kontakt
Czekamy na Ciebie
Biuro sprzedaży

Babka Tower, parter
al. Jana Pawła II 80 lok. 1
00-175 Warszawa

Pn-Pt: 10:00-18:00

Sob: 10:00-16:00

 

Wyślij formularz